קבוצות תמיכה לנפגעי התעללות נפשית
על ידי בן או בת הזוג

הקבוצות מיועדות לגברים ונשים (כמובן בנפרד) הנמצאים או היוצאים ממערכות יחסים פוגעניות ורעילות.

מה זה קבוצות תמיכה לנפגעי התעללות נפשית?

הגיע הזמן שנפגעי התעללות נפשית יוכלו להשמיע את קולם ולא ישתיקו אותם! שיהיה מרחב מכיל ומגונן שישמור עליהם וירומם אותם. חשוב שירגישו שהם לא לבד בסיפור הזה! אני נותנת במה לכל אחד לספר את הסיפור האישי שלו, לקבל חיזוקים ותמיכה מהקבוצה וכמובן גם עצות וכלים להתמודדות. הקבוצה היא מרחב בטוח לביטוי עצמי שבה אין מקום לביקורת או לשיפוטיות אלא רק לאמפתיה, הכלה, ותמיכה הדדית. כמובן שישנה הזדהות משותפת שיוצרת אחוות אחים/אחיות למסע משותף. כל משתתף/ת מתחייב/ת לשמור על סודיות מוחלטת.

למי קבוצות התמיכה מיועדות?

הקבוצות מיועדות לגברים ונשים (כמובן בנפרד) הנמצאים או היוצאים ממערכות יחסים פוגעניות ורעילות. נשים וגברים שחוו התעללות נפשית מבן או בת הזוג שלהם ומעוניינים להשתקם ולרפא את הנפש שלהם דרך שיתוף מסיפורם האישי. 

אודות שולי זלצמן ביטון

נעים מאד, שמי שולי זלצמן ביטון, מאמנת אישית (קואצ'רית) עם התמחות במערכות יחסים, מוסמכת מטעם מכללת יוזמות ואוניברסיטת בר אילן ומוכרת ע"י לשכת המאמנים.
למדתי קורסים מהמנטורים הגדולים בארץ ובעולם בתחום האימון האישי והעסקי (בחו"ל: טוני רובינס, מל רובינס, מארי פורלאו, ג'ון אסרף. בארץ: אלון אולמן, אריאל אורבוך, דקל שגיא, הדר טייטלבאום, דורון גושן, ג'ניפר פוני). בתחום ההתמחות של נרקיסיזם למדתי מדוקטור רמני דורבסולה האוטוריטה הבינלאומית בנושא נרקיסיזם.
אני בוגרת תואר ראשון בהצטיינות בכימיה וביוכימיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים (כולל קורסים בפסיכולוגיה). 

למה החלטתי לפתוח קבוצות תמיכה עבור אנשים הסובלים בתוך מערכות יחסים רעילות?

מכיוון שהייתי שם בעצמי, לא מעט פעמים במהלך חיי, במערכות יחסים זוגיות שפגעו בי והרעילו את נשמתי. לקח לי המון שנים לעכל את מה שעברתי ולהבין למה בחרתי דווקא בקשרים זוגיים מהסוג הזה.עברתי תהליך ארוך לריפוי הנפש והנשמה, ועכשיו אני רואה כשליחות עצומה לעזור לאחרים לצאת מקשרים כאלה ולהתרומם בחזרה על הרגליים.

הירשמו לקבוצת תמיכה

מתי?

כל קבוצה נפגשת פעם בשבוע בזום.
לנשים בימי ראשון נפתח ב12/12/21 בשעות 13:00 או 17:30, לגברים בימי רביעי נפתח ב8/12/21 בשעות 13:00 או 17:30

משך המפגש

הפגישה עורכת כשעה עד שעה וחצי כתלות במספר המשתתפים. יש עד 10 משתתפים בכל קבוצה

עלות

התשלום החודשי הוא
500 ₪
למשתתף/ת כאשר התשלום נעשה מראש.

מפגש ניסיון

יש אפשרות להשתתף בפגישת ניסיון בעלות של
80₪

איך תדעו שאתם זקוקים לקבוצת תמיכה?

אם אתם מרגישים לפחות 4 סימנים, אתם נפגעי התעללות נפשית:

אתם מפחדים לפרק את החבילה או הזוגית ומפחדים מהתגובות של בן/בת הזוג (הולכים על 'קליפות ביצים' לידם), אבל לא רואים דרך לצאת מהכלוב או מהכלא.

המתעללים רומסים אתכם (דורכים עליכם כמו על סמרטוט רצפה), לא רואים אתכם, לא מקשיבים לכם.

אתם מרגישים שאתם יורדים מהפסים ומאבדים אחיזה במציאות.אתם נאלצים להיעזר בתרופות פסיכיאטריות כדי לשמור על שפיות בתוך המצב הלא שפוי שאתם שרויים בו.

אתם נתונים לסחטנות רגשית מתמשכת (מניפולציות רגשיות) וסובלים מרגשות אשמה וייסורי מצפון קיצוניים.

מרוקנים, סחוטים, מדוכאים ומנוצלים מכל כיוון אפשרי.

הצרכים שלכם לא נלקחים בחשבון בכלל.

אתם מרגישים חסרי אונים וחסרי תקווה.

.

סובלים מדיכאון עמוק ומחשבות אובדניות.

מה מונע מאנשים להצטרף לקבוצות תמיכה?

לרוב, כאשר אנשים סובלים מבעיה או מצוקה כלשהי, הם נוטים להתבייש בה, להתכחש אליה, ולהסתגר בתוך עצמם. הם חושבים שהם היחידים שסובלים ממנה והם לא רוצים שאנשים אחרים ידעו מזה. הם מפחדים מביקורת, מהתגובות של הסביבה, איך זה ישפיע על התדמית שלהם? על המשפחה ועל הילדים? יש להם פחד נטישה מאד גדול, הם מפחדים לפרק את המשפחה, הם מאוכזבים מעצמם וקשה להם עם הרגשת הכישלון במערכת היחסים הזוגית. הם נוטים לחשוב שהסביבה תשפוט ותבקר אותם ולא תעמוד לצידם. הרוב המכריע של האנשים הם בעלי אמפתיה חמלה ורצון לעזור לאחרים.אל תפחדו או תחששו לשתף אנשים במצב שלכם, תופתעו לגלות שרוב האנשים יושיטו לכם יד לעזרה. 

למה כדאי להצטרף לקבוצת תמיכה?

בקבוצת תמיכה אתם פוגשים אנשים שנמצאים במצב דומה לשלכם. אתם מקבלים חיזוקים מחברי הקבוצה וכבר לא מרגישים לבד עם הקושי.

יש מי שמבין אתכם, ואתם אותם. הסיפור של כל אחד יכול לעזור לסיפור של האחר.

אפשר לחלוק תובנות ועצות וכמובן לקבל ממני כלים מקצועיים להתמודדות.

הקבוצה מאפשרת ריפוי לנפש ושחרור מועקה פנימית דרך שיתוף מהסיפור האישי.

קבוצת תמיכה זולה באופן משמעותי ממפגש פרטני עימי, כך שהיא יותר משתלמת מבחינה כלכלית.

לקוחות ממליצים

איריס שאזו
Read More
שולי היקרה, אין מספיק מילים לומר לך מה שעל ליבי. בחיים לימדו אותי שיש מילה אחת קטנה עם משמעות ענקית והיא ת ו ד ה, אז תודה על כל מה שלימדת אותי במפגשים שלנו, על הנתינה היחס האכפתיות והדאגה. תודה על שנתת לי להבין שכל מה שקורה הוא נורמלי לחלוטין. נתת לי להתעמת עם הפחדים הכי גדולים בחיים ולהבין שזה לא כל כך נורא אם לא מעצימים את זה. זכיתי להכיר אישה מדהימה ואמליץ עלייך בחום רב. המון בהצלחה כי בהחלט מגיע לך. באהבה ותודה ענקית!
רננה אוקנין
Read More
שולי יקרה! אין יותר מתאימה ממך לעזור לאנשים. מה שהצלחת לעשות אתי בשיחה אחת. לא הצליחו המון אנשים טובים ומוכשרים בהמון שיחות ובהמון עצות. יש לך יכולת נדירה לנתח במדוייק ובמעט מידע את המצב ואת הקושי יש לך יכולת נדירה לדייק את המצב. כמו שאני לעצמי לא הצלחתי לדייק 40 שנה. חוץ מתשוקה ענקית לעזור ולחוש את האדם המטופל. יש לך כשרון ויד אלוקית. אני מרגישה שאת בדיוק מה שחיפשתי כל חיי. כשמדייקים ככה את הבעיה מוצאים את הפתרון, והדרך כבר שמחה. וכל זאת בשיחה אחת. את באמת ראויה למקצוע. בהצלחה!
נדיה בכר צבי
Read More
שולי יקרה, עברנו תהליך מעניין ביחד. תהליך של אימון המחשבה, דיוקה, הבהרתה ויישומה כתכנית פרקטית לתנועה. אני רוצה להודות לך על יכולת ההבנה שלך, הזיהוי בדברים הקטנים כגדולים, היכולת לשלב בין הרבה תחומים שביקשו דיוק ותיחום. יצאתי מהאימון עם הבנות ברורות לאיך, ועכשיו עליי לקדם אותן צעד אחר צעד כדי לממש את התוכנית שלי-שבנינו יחד באימון. ממליצה עלייך בחום ובהוקרה רבה.
Previous
Next

הירשמו לקבוצת תמיכה

אם אתם מרגישים שאתם סובלים בתוך קשר רעיל ופוגעני עם בן או בת זוג, אני מזמינה אתכם להצטרף לאחת הקבוצות שנפתחות בתחילת כל חודש בזום בימי ראשון לנשים בשעה 17:30, בימי רביעי לגברים בשעה 17:30.מספר המקומות מוגבל,כדאי לשריין מקום מראש כי הקבוצות מתמלאות מהר.יתכן שינוי בשעה בהתאם לקבוצה, כדאי לוודא איתי מראש את השעה המדוייקת.

מתי?

כל קבוצה נפגשת פעם בשבוע בזום.
לנשים בימי ראשון נפתח ב12/12/21 בשעות 13:00 או 17:30, לגברים בימי רביעי נפתח ב8/12/21 בשעות 13:00 או 17:30

משך המפגש

הפגישה עורכת כשעה עד שעה וחצי כתלות במספר המשתתפים. יש עד 10 משתתפים בכל קבוצה

עלות

התשלום החודשי הוא
500 ₪
למשתתף/ת כאשר התשלום נעשה מראש.

מפגש ניסיון

יש אפשרות להשתתף בפגישת ניסיון בעלות של
80 ₪

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בכל שאלה או בירור לגבי קבוצות התמיכה

בואו נדבר על זה
היי ✿
איך אוכל לעזור לך?
דילוג לתוכן