Shuli Zalcman, Breakthrough Coach Therapy
4.8
מבוסס על 18 ביקורות
powered by Facebook
Shlomi Halevy
Shlomi Halevy
20:55 07 May 21
לקבל יעוץ משולי זה לא רק לדבר בגובה העיניים, אלא בעיקר לדבר בגובה הלב. לשולי אכפת ממך כבן אדם. אכפת לה מה אתה מרגיש וכמובן שתצליח בדרכך. שולי נותנת לך הרגשה שהיא חברה טובה.
לקבל יעוץ משולי זה לקבל זריקה של אנרגיה טובה, חיוך רחב, מוטיבציה וגם הכוונה מדוייקת.
לקבל יעוץ משולי, זה להכניס לחיים שלך אדם מיוחד.
היעוץ של שולי מוריד אותך מגדר ההתלבטויות בין אם תחליט לקבל את תוכנו ובין אם לאו, כי בסופו של יום רק אתה אחראי להחלטות שתקבל, אבל הכרחי שיהיה מישהו שיעזור לך לקפוץ למיים. שחיה מהנה בים החיים.
קראו עוד
Malki Amir-Danon
Malki Amir-Danon
15:15 21 Jan 21
הי, אני ממליצה על שולי שליוותה וכוונה אותי בתהליך קצר וממוקד לנקות רעשי רקע ולדייק אופן ההתנהלות היומיומית שלי בשגרה. תמיכה שבאותה העת הייתי זקוקה לה. עשי והצליחי שולי יקרה. תודהקראו עוד
חוה ולני
חוה ולני
09:53 13 Dec 20
אני רוצה המליץ בחום על שולי ביטון. כשהייתי בהתלבטות מאוד גדולה בעסק שלי, שולי עזרה לי בדרכה המקצועית והמדוייקת, להגיע ולהניע את אחת ההחלטות הכי חשובות שהיו לי אז. החלטה שמכניסה לי היום סכום נכבד ויפה בכל חודש. שולי אני מודה לך מעומק הלב, לולא את, כל הדבר הנפלא הזה, לא היה קורה. ❤❤קראו עוד
אולגה אומנסקי
אולגה אומנסקי
09:24 15 Mar 19
שולי היא הרבה יותר ממאמנת
היא מאמנת לחיים!
שולי יקרה את אישה מדהימה שעוזרת לאנשים לפרוץ את הגבולות של עצמם.
האיכפתיות שלך מדהימה ואנושית וברגע מאתגר במיוחד ממש עזרת לי לצאת ולהאמין בעצמי
תודה רבה שולי יקרה❤
קראו עוד
חיליק בורד
חיליק בורד
13:50 12 Mar 19
מאמנת אישית אלופה
מסורה ומקצועית
בעלת הקשבה ואמפתיות
מדיוקת בהמלצותיה
ממליץ בכל פה על שולי המאמנת אישית
Dorit Millo
Dorit Millo
12:37 04 Jul 18
הגעתי לשולי לייעוץ ואימון אישי ופגשתי ..אישה מופלאה נעימה חכמה מבינה .מאירה עיניים. מקסימה .
שעה של חשיבה מקצועית וממוקדת.
שעה שעושה לך רק חשק לעוד.
תודה שולי יקרה. את ממש השראה.
קראו עוד
דליה הכהן אוריה
דליה הכהן אוריה
16:04 13 Feb 18
שולי יקרה, מלבד היותך מאמנת מדהימה, את מורה לתפארת.. במפגש שלנו אתמול על יעוץ לאנשי עסקים מתחילים.. למדת אותי את רזי הפרסום בפייסבוק ונתת לי מלא טיפים לקדם את העסק המתחיל שלי.. והכל בבהירות, בסבלנות ובמאור פנים.. יישר כוחך.!! ממליצה בחום גם לכם בעלי עסקים מתחילים לקבל יעוץ משולי.. ייעוץ לחיים…בהצלחה רבהקראו עוד
רננה אוקנין
רננה אוקנין
16:03 13 Feb 18
שולי יקרה!!!
אין יותר מתאימה ממך לעזור לאנשים.
מה שהצלחת לעשות אתי בשיחה אחת.
לא הצליחו המון אנשים טובים ומוכשרים בהמון שיחות ובהמון עצות.
יש לך יכולת נדירה לנתח המדוייק ובמעט מידע את המצב ואת הקושי .
יש לך יכולת נדירה לדייק את המצב.
כמו שאני לעצמי לא הצלחתי לדייק 40 שנה.
חוץ מתשוקה ענקית לעזור ולחוש את האדם המטופל.
יש לך כשרון ויד אלוקית.
אני מרגישה שאת בדיוק מה שחיפשתי כל חיי.
כשמדייקים ככה את הבעיה.
מוצאים את הפתרון.
והדרך כבר שמחה.
וכל זאת בשיחה אחת.
את באמת ראויה למקצוע.
בהצלחה!!!!!
קראו עוד
Yaakov Frankenberg
Yaakov Frankenberg
16:32 15 Oct 17
שולי ביטון תותחית ביחסי אנוש מבינה את נפש האדם. יודעת לפרגן, לעזור, לנתח מצבים מורכבים ולפתור בעיות. אישה מלאת נתינה ואהבה.קראו עוד
Anat Frankenberg
Anat Frankenberg
13:41 15 Oct 17
שולי מקסימה עם יכולת הקשבה נדירה . מתחברת בקלות לאנשים ויודעת לגעת בנקודות הנכונות ולזרוע אופטימיות ואור חיובי גם בסיטואציות מאתגרות. מזהה את החסמים שמאחורי ההתלבטויות והתקיעויות ומכוונת לדרכי פעולה ופתרונות אפשריים תוך ראייה של מי הוא האדם. מאחלת לכולם חברה כזאת או לפחות קואצ׳רית ���קראו עוד
Oded Niv
Oded Niv
06:11 14 Oct 17
שולי ביטון, חברתי, היא מהאנשים שאני אוהב במיוחד, יש לה חיוך כובש ושמחת חיים מתפרצת. והכי חשוב שהיא מעבירה את "הידע" למי שמחפש כלים טובים יותר לשמחת חיים. אני כבר מקנא במי שיבחר או תבחר להיעזר בה…..קראו עוד
Gaby Mordechai
Gaby Mordechai
08:48 12 Oct 17
שולי יקרה : מתוך היכרותי אותך כקוטשרית {מאמנת } מקצועית , הרני להביע פליאה מהיכולת יוצאת הדופן שקיימת בך ,לאבחן באופן מקצועי אבסולוטי ,נקודות חולשה ,כשלים וחסמים ,העומדים בדרכם של אנשים ,תוך מתן מענה מדויק ,קונקרטי ויעיל ,לבעיות מסובכות רבות ,עד לשחרור הנפש ממכשולים ,בדרך להצלחה בחיים .
יש בך מחסן בלתי נלאה של כלים להתמודדויות עם מגוון רחב של בעיות ,ויכולת למקד לכל בעיה ,טיפול הולם ומסור ,באופן כישרוני ויעיל לאין שיעור .
את מתבססת גם לא מעט ,על ציטוטים של הוגי דעות וחכמים ,מלקטת שלל מרגליות היקרות מפז , על תובנות החיים ,ומסווגת אותם באופן כישרוני יוצא דופן ורלוונטי ,לכלל קהל החברים בכלל ,ומטופלייך בפרט .
הרני להביע פליאה על כישורייך הרבים ,והמקצועניות שקיימים בך ,בתחום שטח עבודתך ,אני ממליץ בחום רב , לכל מי שזקוק ליד מכוונת ,לפתיחת דף לעתיד חדש ,או להתחיל בשינוי קריירה ליצור אתך קשר , ויהיה שכרו לצדו ..
חג סוכות שמח , והמון הערכה לי אלייך ….
קראו עוד
Eitan Ben-Noach
Eitan Ben-Noach
14:21 06 Oct 17
שולי המקסימה,
התכנים שאת מעלה מרתקים מאוד ומעוררי השראה, והייחוד שלהם כאן שבדרך כלל את מביאה דוגמאות וסיפורים מהחיים שלך ומניסיונך, ושכך הכל נשמע משכנע ואותנטי.

אני נהנה במיוחד מהסרטונים שאת מעלה, שבהם את מציגה את הטיפים היומיים. הם פשוט מהפנטים. את נעימה מאוד לצפייה, משרה רוגע ושלווה, עם חיוך מקסים.
את מעבירה את המסר בצורה בהירה, טבעית וקולחת – בגובה העיניים. תמיד יש תחושה של לשמוע עוד, ולגמוע מדברייך.

התברכת בכישרון רב, ואני מקווה שכמה שיותר אנשים יוכלו לספוג, ללמוד, להתעשר ולהנות ממנו.

אין כמוך!
אני נותן לך 10 כוכבים!
קראו עוד
Uri Keisar
Uri Keisar
18:02 05 Oct 17
ההרצאות שלך שולי מעלפות. מאוד מעניינות.
אפשר לקחת ממך המון טיפים לחיים. מקצועית מאוד.
משכילה. צברת נסיון חיים עשיר. .את פשוט אלופה.קראו עוד
Leah Pasternak Marocco
Leah Pasternak Marocco
21:12 24 Sep 17
מהממת! עם לב גדול ונתינה ענקית! מנטורית בחסד~ אוהבת אותך!!!
שרון בן דור
שרון בן דור
08:46 13 Sep 17
שולי! התייעצתי איתך בנושא מורכב והראית לי את הדרך. יש לך את היכולת לזקק את מה שחשוב ולתת כלים לפתרון משמעותי ופורץ דרך. ממליצה בחום לכל איש ואישה להתייעץ איתך!!!קראו עוד
הביקורות הבאות
js_loader

הצגה עצמית-"תפסת מרובה לא תפסת" | שולי זלצמן ביטון | מאמנת אישית בירושלים

חשיבות המיקוד העסקי

רובכם העוקבים אחריי תקופה ארוכה ברשתות החברתיות יודעים שאני אוהבת לכתוב תכנים על התפתחות אישית, העצמה והגשמה.

במשך שנים רבות עסקתי בנדל"ן מכרתי לאנשים דירות ועל הדרך פתרתי להם כל מיני בעיות שהטרידו אותם. בין אם זאת הייתה אישה מבוגרת שהייתה זקוקה לאוזן קשבת כי המשפחה שלה גרה רחוק, או אם חד הורית שהתמודדה עם המון קשיים לבד, ובין אם זה היה מישהו במשבר אמצע החיים שחווה דיכאון, הצלחתי להגיע לכל אחד ולעזור להם לצאת מהמקום הלא טוב שבו הם היו שרויים ולהביא אותם למקום נפשי וגם פיזי חדש (בית חדש מבפנים ומבחוץ).

עקב משבר גדול בחיי שהסתיים בגירושים קשים מאוד, החלטתי לעשות הסבה לאימון אישי ולעסוק בתחום שתמיד היה קרוב לליבי, הבנת נפש האדם ועזרה לאנשים שנמצאים בכל מיני סוגי מצוקות. לפני כ-5 שנים סיימתי את לימודי האימון עם התמחות במערכות יחסים ומאז אני עוסקת במקביל באימון, במוצרי בריאות טבעיים ובנדל"ן (להוציא שנה וחצי שהייתי די מושבתת עם פיברומיאלגיה.)

בשנה האחרונה הפוקוס שלי בעיקר על עולם האימון. אני כל הזמן לומדת קורסי העשרה כדי לשפר את המיומנויות שלי בתחום. בעבודה שלי עם מתאמנים אני משלבת גם כלים מעולם הפסיכולוגיה החיובית, התקשורת המקרבת, מיינדפולנס, NLP ודמיון מודרך. אני מביאה איתי ניסיון חיים עשיר כולל סיפור אישי מעניין שנוגע בכל התחומים שאני מאמנת לגבם. בנוסף, רכשתי המון ידע וכלים לניהול העסקים שלי כך שיש לי יכולת לאמן ולייעץ לעסקים קטנים בתחילת דרכם.

הקושי שלי מאז ומתמיד היה להתמקד בתחום מסויים. אני אוהבת גם וגם וגם, ללמוד כל הזמן מגוון תחומים, לשמוע הרצאות, לקרוא ספרים, לכתוב, להתעמל, לרקוד, לשיר והרשימה עוד ארוכה. כל כך הרבה נושאים מעניינים אותי, יותר קל לי להגיד מה לא מעניין אותי (פוליטיקה ומשחקי ספורט). מבחינת תחומי עניין אני גם ריאלית וגם הומנית. באוניברסיטה למדתי כימיה וביוכימיה ובמקביל גם למדתי קורסים בפסיכולוגיה (בשני הקמפוסים של האוניברסיטה העברית.) כנ"ל לגבי האימון. אני נהנית לאמן במגוון רחב של נושאים ועוזרת עם סוגי קשיים רבים (החל מפחדים וחרדות, מצבים נפשיים לא יציבים, חוסר יכולת להתבטא, הרזיה ואורח חיים בריא, ניהול זמן יעיל ואפקטיבי ועד לבעיות בזוגיות ובמערכות יחסים בתוך המשפחה). אני עוזרת לאנשים להתחזק מבחינת הביטחון העצמי, להאמין ולסמוך על עצמם, להתמקד ביכולות ובכישרונות שלהם, להוציא את המיטב מעצמם ולהתקדם קדימה למקומות שהם לא האמינו שיוכלו להגיע אליהם. אני עוזרת להם לשחרר את סיפורי העבר הכואבים, את הטראומות שהם חוו, את הקשרים הפוגעניים (הרעילים) וליצור לעצמם חיים כפי שתמיד חלמו לעצמם.

לאחרונה הגעתי למסקנה שאני צריכה לבחור נושא מסוים ע"מ שיהיה ברור לקהל היעד במה אני מומחית. מכיוון שעברתי בעצמי לא מעט חוויות טראומטיות בחיי עם נרקיסיסטים ובעלי הפרעת אישיות גבולית BDP, וגם יוצא לי לעבוד הרבה עם אנשים הסובלים בתוך קשרים מהסוג הזה, החלטתי להתמקד בעזרה לאנשים שחווים קשרים פוגעניים ורעילים (הורים, אחים, בני/בנות זוג). חשוב לי להעביר את המסר שזה לא גזר דין לכל החיים ואפשר לצאת מקשרים פוגעניים עם העזרה והתמיכה המתאימה. אני כאן בשבילכם.

שולי זלצמן

מאמנת אישית (קואצ'רית)

התמחות במערכות יחסים, מוסמכת מטעם מכללת יוזמות
ואוניברסיטת בר אילן ומוכרת ע"י לשכת המאמנים.

 050-3831981 | shulibe.coach@gmail.com

he_IL
בואו נדבר על זה
היי ✿
איך אוכל לעזור לך?
דילוג לתוכן