מפגשי יעוץ והכוונה | שולי זלצמן ביטון | מאמנת אישית בירושלים

מפגשי יעוץ והכוונה

מפגשי ייעוץ והכוונה הם מפגשים ממוקדים, המתאימים לכל מי שלא מעוניין לעבור תהליך ארוך אלא זקוק לתשובות מהירות כאן ועכשיו, ולכל מי שנמצא/ת בפרשת דרכים בחייו ומתלבט לגבי המשך הדרך.

התחומים כוללים:

שינוי קריירה, שינוי במערכת יחסים (מציאת זוגיות, חתונה,פרידה, גירושין, יציאה ממערכת יחסים רעילה), שינוי בתזונה ובאורח החיים, רילוקיישן, שינוי בזהות הדתית, שינוי בזהות המינית, או כל שינוי אחר שהבן אדם רוצה לעשות בחייו.

התייעצות בנושאים הקשורים לבריאות הנפש: האם כדאי לפנות לפסיכיאטר ולהיעזר בתרופות במצבים של דיכאון, דיכאון אחרי לידה, פוסט טראומה, ממחלות וכד'.

למי מתאים מפגש ייעוץ והכוונה ממוקד?

המפגשים מיועדים לכל מי שזקוק לעשות "סדר בראש ובחיים" ולהבין "פניי לאן". מי שצריך עזרה לקבוע סדרי עדיפויות בחיים או ללמוד איך לנהל את הזמן בצורה יותר אפקטיבית ויעילה.כל מי שמרגיש תקוע בתחום מסוים וזקוק לעצה טובה ו/או לזריקת מרץ לזוז לרמה הבאה.

כמה זמן כל מפגש?

הפגישות הן שעה וחצי שיכולות להיות פרונטליות, בזום או בשיחות טלפון.

מה ההבדל בין אימון אישי לבין פגישות ייעוץ והכוונה?

באימון אישי אני שואלת שאלות ועוזרת למתאמנים למצוא בתוכם את התשובות. ברוב המקרים, הם איבדו קשר עם האינטואיציה שלהם ואני עוזרת להתחבר בחזרה לתוך עצמם ולהקשיב לקול הפנימי שלהם. מדובר בתהליך של כשלושה חודשים שבמהלכו המתאמנים לומדים לסמוך מחדש על שיקול דעתם.
כאשר המתאמנים לא מצליחים למצוא בתוכם את התשובות, או שהם מרגישים חסרי אונים בתוך הסיטואציה ולא מסוגלים לראות את התמונה הכוללת, אני שם כדי לייעץ ולכוון אותם. כמובן שאם הם קצרים מאוד בזמן וזקוקים לפתרונות מהירים, הפגישות של ייעוץ והכוונה יותר מתאימים מאשר תהליך אימון.

למה כדאי להגיע לפגישות יעוץ והכוונה?

לפעמים אנו זקוקים לבן אדם מקצועי שיעזור לנו להתקדם עוד צעד קדימה בחיים. לאו דווקא שינוי מטאורי אלא שינוי קטן שמאפשר לנו להגיע לצעד הבא. מה שחשוב להבין שלא צריך שיהיו בעיות גדולות כדי לפנות לייעוץ. להיפך, עדיף לפנות כשיש בעיה קטנה כי אז אפשר למנוע ממנה להתעצם, וההתקדמות תהיה יותר מהירה ומשמעותית. ובכך, תחסכו לעצמכם את הנפילה הקשה אחורה בהמשך הדרך. אם תפנו לעזרה כשעולים לכם סימני שאלה (לפני שהם הופכים לבעיות גדולות עם סימני קריאה!) תוכלו ליצור לעצמכם חיים הרבה יותר מאושרים, בעלי משמעות עם סיפוק והגשמה עצמית עם מהמורות קטנות ולא עם בורות עמוקים. בשביל זה אני כאן כדי לעזור לכם להתקדם לצעד הבא שלכם.

המומחיות שלי

יש לי רקע מאד רחב בתחום הריאלי וגם בתחום ההומני, הכולל קורסי העשרה רבים שלמדתי במשך השנים: קורסים בפסיכולוגיה באוניברסיטה העברית, קורסי קואצ'ינג רבים עם התמחות במערכות יחסים, קורסי מיינדפולנס, nlp, דמיון מודרך, פסיכולוגיה חיובית ועוד.

מהתחום הריאלי: תואר ראשון בכימיה וביוכימיה, קורסים בגנטיקה, קורסים במתמטיקה ובמחשבים. כל הידע הרחב הזה מאפשר לי לעשות אנליזה מהירה של בעיות ולנתח אותן מכל כיוון אפשרי, לראות אותן ממעוף הציפור, לדעת מה הכיוון הנכון ואיך לפתור אותן.

אחרי שנים רבות של עבודה עם אנשים (קרוב ל25 שנה), נוכחתי לגלות שהייעוץ וההכוונה שלי הצילה המון אנשים במצבים לא פשוטים ואפשר להם לשקם את חייהם.

מעט מהדוגמאות שסייעתי לאנשים בזמן קצר:

  • מישהי שהייתה בדיכאון עמוק קליני (לא יצאה מהמיטה במשך כחצי שנה), רק דרך שיחות הטלפון איתי, קישרתי אותה לפסיכיאטר מהימן אשר נתן לה את התרופות שלהן הייתה זקוקה.
  • מישהי נשואה לנרקיסיסט במשך 27 שנה, שסוף סוף אזרה אומץ לצאת ממערכת יחסים רעילה.
  • מישהי בגיל 40 שרזתה 20 קילו ושינתה את כל החיים שלה מהקצה לקצה.
  • מישהו בגיל 53 שפתאום הרגיש שהוא איבד את שמחת החיים ונכנס למעגל סגור של מחשבות אובדניות.
  • מישהו נשוי באושר במשך 17 שנה שהרגיש קושי עם אשתו ברמה האינטימית.
  • מישהו בגיל 36 שסבל מחוסר ביטחון עצמי שפגם מאד ביכולתו לנהל עסק עצמאי מצליח.
  • גבר בן 57 שעזרתי לו לצאת מהארון ולא להתבייש במי שהוא.

ועוד המון סיפורים של אנשים אשר העצות שלי פתרו להם בעיות אקוטיות בחיים.

המלצות מלקוחותיי היקרים שעברו מפגשי יעוץ והכוונה איתי:

שולי יקרה! אין יותר מתאימה ממך לעזור לאנשים. מה שהצלחת לעשות אתי בשיחה אחת. לא הצליחו המון אנשים טובים ומוכשרים בהמון שיחות ובהמון עצות. יש לך יכולת נדירה לנתח במדוייק ובמעט מידע את המצב ואת הקושי יש לך יכולת נדירה לדייק את המצב. כמו שאני לעצמי לא הצלחתי לדייק 40 שנה. חוץ מתשוקה ענקית לעזור ולחוש את האדם המטופל. יש לך כשרון ויד אלוקית. אני מרגישה שאת בדיוק מה שחיפשתי כל חיי. כשמדייקים ככה את הבעיה מוצאים את הפתרון, והדרך כבר שמחה. וכל זאת בשיחה אחת. את באמת ראויה למקצוע.
לקבל יעוץ משולי זה לא רק לדבר בגובה העיניים, אלא בעיקר לדבר בגובה הלב. לשולי אכפת ממך כבן אדם. אכפת לה מה אתה מרגיש וכמובן שתצליח בדרכך. שולי נותנת לך הרגשה שהיא חברה טובה. לקבל יעוץ משולי זה לקבל זריקה של אנרגיה טובה, חיוך רחב, מוטיבציה וגם הכוונה מדוייקת.לקבל יעוץ משולי, זה להכניס לחיים שלך אדם מיוחד.היעוץ של שולי מוריד אותך מגדר ההתלבטויות בין אם תחליט לקבל את תוכנו ובין אם לאו, כי בסופו של יום רק אתה אחראי להחלטות שתקבל, אבל הכרחי שיהיה מישהו שיעזור לך לקפוץ למיים. שחיה מהנה בים החיים.
שולי יקרה, מתוך היכרותי איתך כקואצ'רית מקצועית, הרני להביע פליאה מהיכולת יוצאת הדופן שקיימת בך, לאבחן באופן מקצועי אבסולוטי, נקודות חולשה, כשלים וחסמים, העומדים בדרכם של אנשים, תוך מתן מענה מדויק, קונקרטי ויעיל, לבעיות מסובכות רבות, עד לשחרור הנפש ממכשולים, בדרך להצלחה בחיים. יש בך מחסן בלתי נלאה של כלים להתמודדות עם מגוון רחב של בעיות, ויכולת למקד לכל בעיה, טיפול הולם ומסור, באופן כישרוני ויעיל לאין שיעור. הרני להביע פליאה על כישורייך הרבים, והמקצועיות שקיימים בך, בתחום שטח עבודתך, אני ממליץ בחום רב, לכל מי שזקוק ליד מכוונת, לפתיחת דף לעתיד חדש, או להתחיל בשינוי קריירה ליצור איתך קשר, ויהיה שכרו לצידו.

שולי זלצמן

מאמנת אישית (קואצ'רית)

התמחות במערכות יחסים, מוסמכת מטעם מכללת יוזמות
ואוניברסיטת בר אילן ומוכרת ע"י לשכת המאמנים.

 050-3831981 | shulibe.coach@gmail.com

he_IL
בואו נדבר על זה
היי ✿
איך אוכל לעזור לך?
דילוג לתוכן