אימון אישי | שולי זלצמן ביטון | מאמנת אישית בירושלים

אימון אישי (קואצ'ינג)

מה זה אימון אישי – מה תקבלו באימון אישי אצלי?

בתהליך אימון אישי, אני נותנת למתאמן גלגלי עזר ולקראת סוף התהליך הוא יוצא לדרך חדשה עם כנפיים. זו הרגשה נפלאה לראות את הדרך שמתאמן עושה אצלי מנקודת ההתחלה ועד לנקודת הסיום, בדרך כלל עם שינוי של כ-180 מעלות במספר תחומים בחייו במקביל.

אני מעצימה אתכם.ן ועוזרת לכם.ן לגלות את החוזקות ואת העוצמות שבכם.ן, וכתוצאה מכך, גם את השליחות והייעוד שלכם.ן בעולם. בדרך לשם אתם לומדים  לצאת מאזור הנוחות וליצור פריצות דרך בחייכם.ן.

אני מלמדת שיטות להמיר מחשבות שליליות במחשבות חיוביות, איך לשחרר את סיפור העבר הכואב, איך לסלוח לעצמך ולאחרים, ואיך לעצב לעצמך חיים כפי שאתה רוצה לחיות.

מי שמגיע אליי יוצא עם:

  • כלים ומיומנויות לחיים.

  • יצירת הרגלים חדשים ומקדמים.

  • שינוי תפיסה עצמית.

  • בניית ציר פנימי חזק

  • פיתוח חוסן נפשי

  • תודעה שלו משתנה מתודעת מחסור לתודעת שפע.

(החומר נשאר אצלך לתמיד ואתה יכול לחזור עליו ולהיעזר בו בעת הצורך).

אני מרגישה שליחות עצומה לעזור לאחרים שסובלים מאותם האתגרים שאני סבלתי מהם, ולקדם אותם לעבר החלומות שלהם כדי לחיות את החיים שהם רוצים לעצמם.

מה תהליך אימון אישי כולל?

יש אפשרות לתהליך קצר של בין 3-5 מפגשים או תהליך ארוך יותר של בין 10-14 מפגשים. כל מקרה לגופו לפי הצרכים האישיים של המתאמן. אורך מפגש 50 דקות והמפגשים נעשים פנים מול פנים, בזום, או בשיחות טלפון לפי בקשת המתאמן. בעבר חשבו שלוקח 21 יום כדי לשנות הרגל. היום ידוע שלוקח מינימום 3 חודשים כדי לשנות הרגל, ואף יש מחקרים שמראים שזה יכול לקחת עד שנה. ניתן להתחיל בתהליך קצר ולהחליט בהמשך לעבור לתהליך ארוך, או להפך, בהתאם לצורך האישי. אני מתאימה באופן אישי את התהליך לכל מתאמן.

למה חשוב להיעזר במאמנת אישית?

מה שאני עושה בתהליכים עם המתאמנים שלי, חוסך להם שנים רבות של ניסוי וטעייה (עוגמת נפש), שנים של לחיות בבינוניות, ומשאיר להם הרבה כסף בחשבון הבנק. משום מה אנשים מוכנים להוציא אלפי שקלים על החלקות שיער, על איפור מכל הסוגים, על בגדים יקרים ואפילו לקחת הלוואה כדי לקנות רכב יקר, ודווקא כשמדובר בנפש וההתפתחות שלהם, הם מתקמצנים. אנשים כל הזמן מחפשים לתקן דברים חיצוניים, אבל אם הם יתקנו מבפנים את כל מה שצריך, גם הדברים החיצוניים יסתדרו מאליהם (כי הם כבר יסתכלו עליהם בצורה אחרת). הכי חשוב להשקיע בפנימיות, כי משם יגיעו השינויים האמיתיים ורק אחר כך זה יבוא לידי ביטוי בחיצוניות.

במקצוע של אימון כאשר משלמים לקואצ’ר 400 שח ומעלה עבור שעה מזמנו, אתם בעצם מקבלים את הניסיון הרב שלו וגם את ההשקעה המרובה של שנים שהמאמן הקדיש ללמוד את המקצוע. כמובן גם את הזמן שהוא מקדיש לפני ואחרי כל פגישה (הכנה וסיכום), והזמן בין הפגישות (בדיקת המצב ודרבון לעשייה ויישום המשימות). אבל יש כאן נקודה עוד יותר חשובה ועמוקה: המפגש עם המאמן הוא חיבור מדויק ברמה רוחנית וחומרית, יש כאן תחלופה הדדית של ערך ואנרגיה.

כשהייתי בתקופה מאוד חשוכה בחיי,אחרי הגירושין, עברתי תהליך עמוק של אימון אישי שעזר לי להרים את עצמי. בתקופה הזו לא קניתי לעצמי שום דבר, ויתרתי על כל ה"מותרות" של החיים. במקום זה השקעתי את הכסף בהתפתחות שלי. זה היה שווה הכל, היום, זה מה שאני עושה עבור אחרים בתשוקה ענקית! תשקיעו בעצמכם את הכסף, כי זה שווה זהב מבחינת ההתפתחות האישית שלכם. באמת שאין לזה מחיר. אחר כך תוכלו לנסוק לגבהים שאפילו לא דמיינתם שאפשריים עבורכם.

המשמעות העמוקה של תהליך הסליחה

שולי זלצמן

מאמנת אישית (קואצ'רית)

התמחות במערכות יחסים, מוסמכת מטעם מכללת יוזמות
ואוניברסיטת בר אילן ומוכרת ע"י לשכת המאמנים.

 050-3831981 | shulibe.coach@gmail.com

he_IL
בואו נדבר על זה
היי ✿
איך אוכל לעזור לך?
דילוג לתוכן